top of page

Tamada - 

na dobry wieczór

Arrow Down
Repertuar - kot

SEZON ARTYSTYCZNY 2023

Według Bałtroczyka starość nie jest dla mięczaków. Być może do takich wniosków dochodzi człowiek, który z "Krainy Łagodności” przeszedł usłaną występami i popisami konferansjerskimi ścieżkę do sceny kabaretowej i stand-upu. Czyli od czego możemy rozpocząć opowieść o nim? Na pewno od zdania, że to wrażliwiec z pochodzenia.

Jeśli w występach na żywo szukacie rozrywki, a w tej rozrywce inteligentnego żartu idźcie na
Bałtroczyka. Facet przeżył wiele i na szczęście dla nas wszystkich o tym opowiada.

PIOTR BAŁTROCZYK
Z HUMOREM

19 listopad

(niedziela)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

rhm8nkk8w6gez5e6_edited.jpg

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej .Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Mają fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje. "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".

CZERWONE GITARY
KONCERT NA BIS

3 grudnia

(niedziela)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

Szczytno_edited.jpg

Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu. Rozpoczyna się walka o władzę, która za chwilę stanie się niczyja. Kandydatów do fotelu Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach.
Twórcy internetowego hitu zdec
ydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący - mogący -przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w "królestwie" Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy.

UCHO PREZESA
CZYLI SCHEDA

5 grudnia

(wtorek)

godz. 17.00

CKK Jordanki

KUP BILET

yxiiub4xctwjb8k.webp
bottom of page