top of page

Tamada - 

na dobry wieczór

Arrow Down

DLA FIRM

Oprócz organizacji koncertów, od kilkunastu lat zajmujemy się również organizacją różnego typu eventów firmowych, a także imprez cyklicznych dla instytucji (urzędów miast, organizacji pozarządowych etc.). 

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje. Staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych klientów, dlatego też mamy bogate doświadczenie w kompleksowej organizacji różnorodnych wydarzeń. Możemy przygotować imprezę dla kilkudziesięciu, kilkuset, czy nawet kilku tysięcy osób.


Ze względu na dobre rekomendacje i indywidualny sposób podejścia do każdego klienta, do grona stałych kontrahentów cały czas dołączają kolejne firmy i instytucje nie tylko z naszego regionu.

Eventy kot

OFERUJEMY

Obsługa gwiazdorska

Współpracujemy z większością polskich artystów, właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej konkurencyjne ceny za ich usługi.

Sceny

i podesty

Nieodzowna część imprez stadionowych, a także plenerowych. Dyscponujemy wszelkiej wielkości podestami, a także scenami, spełniającymi wszelkie wymagania.

System nagłośnieniowy

Współpracujemy z jedną z najlepszych firm nagłośnieniowych w Polsce - Happy Light. Znana z profesjonalizmu i nowoczesnego sprzętu.

Namioty

i podłogi

Chcesz zrobić plenerowy event? Na pewno przyda Ci się duży namiot i pasująca do niego podłoga. Idealne wykonanie, dobrze dobrany rozmiar - najlepiej zaufać profesjonalistom. My właśnie takimi dysponujemy, 

System oświetlenieniowy

Współpracujemy z jedną z najlepszych firm oświetleniowych w Polsce - Happy Light. Znana z profesjonalizmu i nowoczesnego sprzętu.

Dekoracje

Przez całą naszą historię organizowaliśmy wiele eventów, na których potrzebna była konkretna dekoracja. Właśnie dlatego nasze magazyny pękają w szwach, jest tam wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić

Catering

Współpracujemy z jedną z najlepszych restauracji w regionie - Gęsią Szyją. Ich pyszne dania cateringowe znane są już chyba wszędzie. Pyszne przekąski w każdym miejscu.

Obsługa techniczna

Na event składa się wiele różnych części składowych, więc żebyście Wy mogli cieszyć się zabawą, my zagwarantujemy pracowników do obsługi, pomocy technicznej, a także wolontariuszy, którzy chętnie pomogą we wszystkim.

Masz już pomysł na swój event?

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy! Odpowiemy jak najszybciej.

Agencja Artystyczna TAMADA

Mariola Jankowiak

tel. 501-754-011

Kontakt dla mediów

Kontakt w sprawie rezerwacji

bottom of page