top of page

Tamada -

na dobry wieczór

Arrow Down

CHARYTATYWNIE

W naszej Agencji wychodzimy z założenia, że "Jesteśmy tyle warci, ile możemy dać drugiemu człowiekowi." 

Od wielu lat wspieramy finansowo i rzeczowo Hospicjum dla dzieci  "Nadzieja".

 

Oprócz działań doraźnych, organizujemy na rzecz Hospicjum koncerty charytatywne, a także już od 27 lat Toruńską Mini Listę Przebojów. Dzięki wszystkim tym wydarzeniom udało nam się zebrać już ponad 900 000 zł.

Na naszą prośbę, całkowicie bezpłatnie, by zebrać jak największą ilość funduszy na Hospicjum, wystąpili już tacy artyści jak min.: Anna Maria Jopek, Justyna Steczkowska, Kabaret Ani Mru Mru, Łowcy.B., Cezary Pazura, czy Majka Jeżowska.

Charytatywnie

TORUŃSKA MINI LISTA

PRZEBOJÓW

Toruńska Mini Lista Przebojów organizowana jest przez naszą Agencję już od 28 lat. Całkowity dochód z imprezy przekazywany jest na Hospicjum Nadzieja. To właśnie dzięki tej imprezie, udało się nam zebrać już ponad 900 000 zł.

Impreza ma formułę Mini Playback Show – dzieci klas I-III szkół podstawowych wcielają się w dorosłe gwiazdy muzyki rozrywkowej, pomagając przez to chorym podopiecznym z Hospicjum. Mini Lista cieszy się dużym zainteresowaniem i niezmiennie od 28 lat toruński Teatr im. W. Horzycy, w którym odbywa się Finał imprezy, po brzegi zapełnia się publicznością. Każdego roku imprezę wspiera ponad 80 sponsorów z całej Polski, którzy fundują nagrody dla występujących dzieci oraz wspomagają finansowo, bądź rzeczowo Hospicjum Nadzieja. 

Od kilkunastu lat honorowy patronat nad imprezą sprawuje Piotr Całbecki - Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego, a także Prezydent Miasta Torunia - Michał Zaleski. Głównym sponsorem jest Apator S.A., a srebrnym Toruński Mc Donald's.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)

Agencja Artystyczna TAMADA

Mariola Jankowiak

tel. 501-754-011

Kontakt dla mediów

Kontakt w sprawie rezerwacji

Dziękujemy! Odpowiemy jak najszybciej!

bottom of page