Tamada - 

na dobry wieczór

Arrow Down
 
 
 
 

25 września

(sobota)

godz. 16.00, 19.00

Aula UMK

KUP BILET

s-315-x_edited.jpg
SPEKTAKL W PODZIĘKOWANIU BOHATEROM MEDYCZNYM POMOC DOMOWA
OCH TEATR KRYSTYNY JANDY

"Pomoc domowa", to przebój komediowego gatunku, w reżyserii Krystyny Jandy, który od ponad 60 lat nie schodzi z afiszów na całym świecie. Błyskotliwe żarty i dialogi. Ciekawa wartka akcja. Do tego znakomita gra wszystkich aktorów z samą reżyserką na czele!  Schemat jest znany: Mąż, żona, jej kochanek, jego kochanka i do tego pomoc domowa.

Przyjdź i poczuj się lepiej. Wszyscy wiemy: śmiech to zdrowie!

TERESA WERNER
KONCERT PREMIEROWY

Jesteśmy przekonani, że tej artystki nie trzeba nikomu przedstawiać. Od 16. roku życia związana z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. Zajęła 1 miejsce festiwalu piosenki ludowej w Republice Południowej Afryki, występowała w Europie, Afryce, Azji oraz Ameryce Północnej. W Toruniu zobaczymy ją z nowym, premierowym programem.

6 listopada

(sobota)

godz. 16.00

Aula UMK

KUP BILET

Marka sama w sobie, uwielbiana przez polską i zagraniczną publiczność. Ten koncert, to jak zawsze 2 godzinne niesamowite i zachwycające Show. 

Na specjalne życzenie publiczności w premierowym, nigdzie wcześniej jeszcze nie pokazywanym programie pt.” Największe światowe Hity”. Wykonają 20 wielkich ponadczasowych hitów takich jak: "Delilah", "Volare", "Liberta", "Hallelujah", "Brunetki, blondynki", "Besame Mucho", "La Bamba" i wiele innych.

10 TENORÓW
W NAJWIĘKSZYCH HITACH MUZYKI ROZRYWKOWEJ

14 listopada

(niedziela)

godz. 19.00

Aula UMK

KUP BILET

21 listopada

(niedziela)

godz. 19.00

Aula UMK

KUP BILET

TRE VOCI
TRZECH TENORÓW - CHARYTATYWNY KONCERT Z OKAZJI JUBILEUSZU AGENCJI

Zapraszamy na niezapomniany koncert Charytatywny na rzecz Hospicjum dla dzieci "Nadzieja". Agencja Artystyczna Tamada od wielu lat wspiera Hospicjum, wiec nie pozostawało nam nic innego, jak zorganizować akcję na ich rzecz na nasze 20 - lecie. Wspaniała okazja do posłuchania niesamowitych głosów w wszystkim znanych utworach, a przy okazji pomocy chorym dzieciakom! 

Fenomen polskiej sceny muzycznej, który nieprzerwanie od 30 lat cieszy się ogromną popularnością. Ich koncerty zarówno w Polsce i poza nią, nadal gromadzą tłumy publiczności, a każdy ich koncert, to magia, duża dawka pozytywnej energii i doskonały kontakt z publicznością

Z pewnością na jubileuszowym koncercie w Toruniu nie zabraknie takich utworów jak np. Baśka, Urke, Here I am, Bohema, Love Story, itp.

WILKI
JUBILEUSZ 30-LECIA

3 grudzień

(piątek)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

Znany kabareciarz i konferansjer, mistrz słowa, dowcipu i występów na bardzo wysokim poziomie.  Zaczyna niebanalnie od: "Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny". Każdy występ Bałtroczyka, to 2 godziny fantastycznej zabawy, dowcipu i humoru na bardzo wysokim poziomie. Oklaskom i bisom nie ma końca, a poziom śmiechu na Sali, przekracza wszelkie rekordy.
 

PIOTR BAŁTROCZYK
STAND UP

5 grudnia

(niedziela)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

11 grudnia

(sobota)

godz. 18.00

Arena Toruń

KUP BILET

VI ŚWIĄTECZNA GALA DISCO POLO 
JUBILEUSZ ZENKA MARTYNIUKA I ZESPOŁU AKCENT

VI już odsłona Świątecznej Gali Disco Polo, tym razem powiązana z jubileuszem 30-lecia niekwestionowanego króla tego gatunku muzyki - Zenka i Zespołu Akcent.  Gośćmi na gali będą również zespół MIG, Classic i After Party. 

Kilka godzin świetnej zabawy - nie może Cię tam zabraknąć!

18 grudnia

(sobota)

godz. 19.00

Aula UMK

KUP BILET

KOMEDIA KABARETU MŁODYCH PANÓW
LANY PONIEDZIALEK ALBO „GÓRO TSY”

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że problemy najlepiej wyśmiać!

31 grudnia

(czwartek)

godz. 20.00

Aula UMK

KUP BILET

Kolejna odsłona wyjątkowego koncertu sylwestrowego, który mamy przyjemność organizować już 14 lat. Usłyszymy 6 solistów, którzy wykonają ponad 20 ponadczasowych przebojów muzyki estradowej w nowoczesnych aranżacjach.W czasie przerwy na publiczności czekają: słodycze, lampka szampana, fontanny alkoholowe i czekoladowe, a także wiele innych niespodzianek

SYLWESTER
"NAJWIĘKSZE ŚWIATOWE HITY" W WYKONANIU SOLISTÓW I GRAND ORKIESTRY Z KIJOWA

SEZON ARTYSTYCZNY 2022

15 stycznia

(sobota)

godz. 19.00

Kościół św. Józefa

KUP BILET

CZERWONE GITARY
KONCERT KOLĘDOWY

Kolędy i pastorałki w wykonaniu Czerwonych Gitar to absilutnie niezapomniane i wyjątkowe wydarzenie. Piękne aranżacje i Bożonarodzeniowa atmosfera bez wątpienia pozwolą nam przenieść się w świąteczny klimat. 

Legendy polskiej muzyki, ogromna dawka pozytywnej energii, świąteczna atmosfera - czy można wymarzyć sobie lepszy sposób na spędzenie sobotniego wieczoru? 

23 stycznia

(czwartek)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

PECTUS
NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

Zabrzmią najpiękniejsze znane i lubiane kolędy, które wprowadzą publiczność w ciepły i radosny klimat oraz największe znane, niezwykle popularne i lubiane przez słuchaczy największe hity zespołu.

 

Zespół zawsze ma doskonały kontakt z publicznością, dlatego z pewnością zaprosi publiczność do wspólnego muzykowania. Dodatkową atrakcją każdego występu zespołu Pectus, są niezwykłe efekty świetlne, które tworzą niepowtarzalne show.

SEZON ARTYSTYCZNY 2023

13 stycznia

(piątek)

godz. 19.00

Kościół św. Józefa

KUP BILET

GOLEC U'ORKIESTRA
KONCERT KOLĘDOWY

Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek. Wraz ze swa rodzinna orkiestrą, zapraszają do wspólnego kolędowania, zostawiając nas w magicznym okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zespól gwarantuje, że choć na chwilkę poczujemy góralski bożonarodzeniowy klimat. 

 

Niezwykle pozytywna energia i mnogość dźwięków to gwarancja doskonałej zabawy na wysokim poziomie. Przyjdź na koncert, by przekonać się o mocy kolęd Golec uOrkiestry!