Tamada - 

na dobry wieczór

Arrow Down
 
 

Marka sama w sobie, uwielbiana przez polską i zagraniczną publiczność. Ten koncert, to jak zawsze 2 godzinne niesamowite i zachwycające Show. 

Na specjalne życzenie publiczności w premierowym, nigdzie wcześniej jeszcze nie pokazywanym programie pt.” Największe światowe Hity”. Wykonają 20 wielkich ponadczasowych hitów takich jak: "Delilah", "Volare", "Liberta", "Hallelujah", "Brunetki, blondynki", "Besame Mucho", "La Bamba" i wiele innych.

10 TENORÓW
W NAJWIĘKSZYCH HITACH MUZYKI ROZRYWKOWEJ

14 listopada

(niedziela)

godz. 19.00

Aula UMK

KUP BILET

callendar_1043_edited.jpg

Fenomen polskiej sceny muzycznej, który nieprzerwanie od 30 lat cieszy się ogromną popularnością. Ich koncerty zarówno w Polsce i poza nią, nadal gromadzą tłumy publiczności, a każdy ich koncert, to magia, duża dawka pozytywnej energii i doskonały kontakt z publicznością

Z pewnością na jubileuszowym koncercie w Toruniu nie zabraknie takich utworów jak np. Baśka, Urke, Here I am, Bohema, Love Story, itp.

WILKI
JUBILEUSZ 30-LECIA

3 grudzień

(piątek)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

578403_edited.jpg

Znany kabareciarz i konferansjer, mistrz słowa, dowcipu i występów na bardzo wysokim poziomie.  Zaczyna niebanalnie od: "Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny". Każdy występ Bałtroczyka, to 2 godziny fantastycznej zabawy, dowcipu i humoru na bardzo wysokim poziomie. Oklaskom i bisom nie ma końca, a poziom śmiechu na Sali, przekracza wszelkie rekordy.
 

PIOTR BAŁTROCZYK
STAND UP

5 grudnia

(niedziela)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

rhm8nkk8w6gez5e6.jpg
lany_poniedzialek_maly.jpg

18 grudnia

(sobota)

godz. 17.30, 20.00

Aula UMK

KUP BILET

KOMEDIA KABARETU MŁODYCH PANÓW
LANY PONIEDZIALEK ALBO „GÓRO TSY”

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że problemy najlepiej wyśmiać!

SEZON ARTYSTYCZNY 2022

FOTO_15_edited.jpg

16 stycznia

(niedziela)

godz. 17.00

Hala Mistrzów Włocławek

KUP BILET

NOWOROCZNA GALA DISCO POLO
JUBILEUSZ ZENKA MARTYNIUKA I ZESPOŁU AKCENT

Powiązana z jubileuszem 30-lecia niekwestionowanego króla tego gatunku muzyki - Zenka i Zespołu Akcent.  Gośćmi na gali będą również zespół MIG, Classic i After Party. 

Kilka godzin świetnej zabawy - nie może Cię tam zabraknąć!

23 stycznia

(czwartek)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

np615uskqj9wa7vh.jpg
PECTUS
NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

Zabrzmią najpiękniejsze znane i lubiane kolędy, które wprowadzą publiczność w ciepły i radosny klimat oraz największe znane, niezwykle popularne i lubiane przez słuchaczy największe hity zespołu.

 

Zespół zawsze ma doskonały kontakt z publicznością, dlatego z pewnością zaprosi publiczność do wspólnego muzykowania. Dodatkową atrakcją każdego występu zespołu Pectus, są niezwykłe efekty świetlne, które tworzą niepowtarzalne show.

12 luty

(sobota)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

eBilet_1080_1080.jpg
CZERWONE GITARY
55-lecie - PLATYNOWY KONCERT

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków, a ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Mają fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje. Podczas Jubileuszu z pewnością nie zabraknie takich hitów, jak np. "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".

ŚLĄSKIE SZLAGIERY
KONCERT PREMIEROWY
ŚLĄSKIE.png

14 maja

(sobota)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET