Tamada - 

na dobry wieczór

Arrow Down
 

SEZON ARTYSTYCZNY 2022

SEZON ARTYSTYCZNY 2023

SEZON ARTYSTYCZNY 2022

rhm8nkk8w6gez5e6_edited.jpg

24 września

(sobota)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

PIOTR BAŁTROCZYK
STAND-UP

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: "Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''. To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: "Dobry wieczór Państwu", jest również zagadką dla Bałtroczyka.

Marka sama w sobie, uwielbiana przez polską i zagraniczną publiczność. Ten koncert, to jak zawsze 2 godzinne niesamowite i zachwycające Show. 

Na specjalne życzenie publiczności w premierowym, nigdzie wcześniej jeszcze nie pokazywanym programie pt.” Największe światowe Hity”. Wykonają 20 wielkich ponadczasowych hitów takich jak: "Delilah", "Volare", "Liberta", "Hallelujah", "Brunetki, blondynki", "Besame Mucho", "La Bamba" i wiele innych.

10 TENORÓW
W NAJWIĘKSZYCH HITACH MUZYKI ROZRYWKOWEJ

4 listopada

(piątek)

godz. 19.00

Aula UMK

KUP BILET

10-1.png
s-319-x_edited.jpg

21 listopada

(poniedziałek)

godz. 17.00, 20.30

Aula UMK

KUP BILET

50 TWARZY GREYA
SPEKTAKL "KLAPS" TEATRU POLONIA

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” to najsłynniejsze światowe czytadło dla kobiet. Tę wyśmiewaną i lekceważoną erotyczną powieść przeczytało najwięcej kobiet na świecie. Spektakl jest parodia tego romansidła i cieszy się popularnością w Ameryce i Europie Sztuka jest subtelną kpiną z książki i takiego rodzaju literatury.

Prawdopodobnie najlepsza i najbardziej wyczekiwana sztuka komediowo- muzyczna tego roku! Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu, dlatego już od pierwszych chwil nie będziesz mógł powstrzymać się od śmiechu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, zagwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziesz świadkiem narodzin wielkiej miłości, zaręczyn, ale też… pierwszej kłótni kochanków. Będzie się działo!

PRZYCHODZI BABA DO LEKARZA
SZTUKA KOMEDIOWO-MUZYCZNA

4 grudnia

(niedziela)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

bileteria.jpg

SEZON ARTYSTYCZNY 2023

Golec uOrkietra serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek. Świąteczno-noworoczny koncert to wydarzenie, na którym słyszycie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wraz ze swa rodzinna orkiestrą, zapraszają do wspólnego kolędowania, zostawiając nas w magicznym okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zespól gwarantuje, że choć na chwilkę poczujemy góralski bożonarodzeniowy klimat. Przyjdź na koncert, by przekonać się o mocy kolęd Golec uOrkiestry!

GOLEC U'ORKIESTRA
KONCERT NOWOROCZNY

14 stycznia

(sobota)

godz. 19.00

Kościół św. Józefa

KUP BILET

golec-uorkiestra-koncert-koled-i-pastoralek-katowice-miasto-ogrodow_edited.jpg

Wybuchowa mieszanka śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnego zacięcia i społecznego komentarza, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem. Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników kabaretu w kraju i za granicą. "Wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Zaprezentują skecze znane z ich najlepszych programów, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znane fragmenty, skrzętnie chowane przed kamerami.

KABARET MŁODYCH PANÓW
TO JEST CHORE

25 luty

(sobota)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

lany_poniedzialek_maly.jpg

ART to błyskotliwa, pełna humoru i namiętności historia trzech mężczyzn, zmagających się z problemami wieku średniego oraz o potrzebie przyjaźni, tolerancji i tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne. Obraz kupiony przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę 12 tys. euro uruchamia lawinę emocji, które zagrażają ich wieloletniej znajomości. To opowieść o mądrości i wartościach, którymi kierujemy się w życiu. Spektakl reżyseruje Eugeniusz Korin, twórca takich bestsellerów 6 Pietro ,jak Zagraj to jeszcze raz, Sam, Fredro dla Dorosłych Mężów i Żon, Niezwyciężony, Samotny Zachód czy Piękna Lucynda.
 

ART
TEATR 6. PIĘTRO

4 marca

(sobota)

godz. 17.00, 20.30

Aula UMK

KUP BILET

art-premierowo-w-6-pietrze_209x297_5121_edited.jpg

W 28 rocznicę śmierci Ryszarda Riedla jego syn Sebastian Riedel wspólnie z zespołem Cree ruszył w trasę upamiętniającą legendarnego artystę. Seria koncertów przypominających najpiękniejsze utwory Ryszarda Riedla i Dżemu to wyjątkowe przeżycie. Mottem zespołu i jego myślą przewodnią, są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: "Żeby żyć trzeba grać, żeby grać, trzeba żyć." Zespół Cree został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka. Nazwę pomógł wymyślić ojciec Sebastiana, Rysiek Riedel, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian. Sam także wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree.

SEBASTIAN RIEDEL & THE CREE
TRASA UPAMIĘTNIAJĄCA

15 kwietnia

(sobota)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

0b2xjtwcpw9chj9m_edited.jpg

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej .Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Mają fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje. "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary gdzieś ty był", "Jesień idzie przez park".

CZERWONE GITARY
KONCERT NA BIS

3 grudnia

(niedziela)

godz. 18.00

Aula UMK

KUP BILET

Projekt bez tytułu-7998.png